Jeśli jesteś architektem/kontrahentem, zarejestruj się i uzyskaj dostęp do pełnej specyfikacji technicznej naszych produktów.

 

Zarejestruj się

Jeśli masz już konto

Zaloguj się

Montaż

Od 1993 lat firma Saternus wykonuje w kraju i za granicą usługę montażu urządzeń zabawowych wraz z przygotowaniem podłoża. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i profesjonalnie przeszkolone przez producenta grupy montażowe.

 

Wybierając usługę montażu firmy Saternus możecie być Państwo pewni, że każde urządzenie zostanie zmontowane zgodnie z wytycznymi producenta oraz instrukcją montażu. Należy pamiętać, że nieprawidłowy montaż, nieprzestrzeganie stref bezpieczeństwa oraz nieodpowiednie podłoże są zagrożeniem dla bawiącego się dziecka. Warto zwrócić uwagę, iż wcześniej wymienione zagrożenia mogą dodatkowo stać się przyczyną szybszego zużycia urządzeń oraz utraty gwarancji.

Sprawne zamontowanie urządzeń i szybkie oddanie do użytku placu zabaw jest dla nas priorytetem! Przeciągająca się w czasie budowa, nie do końca zamontowane urządzenia, niezabezpieczone wysokości upadkowe, nieprzygotowane podłoże itp. są potencjalnym zagrożeniem dla ciekawych z natury małych użytkowników.

Zapisz się do newslettera

Formularz kontaktowy