Jeśli jesteś architektem/kontrahentem, zarejestruj się i uzyskaj dostęp do pełnej specyfikacji technicznej naszych produktów.

 

Zarejestruj się

Jeśli masz już konto

Zaloguj się

Piotr Kulczycki

p.kulczycki@saternus.pl

+48 501 366 476

Mateusz Maculewicz

m.maculewicz@saternus.pl

+48 501 091 813

Sylwia Barwiejuk

s.barwiejuk@saternus.pl

+48 518 675 331

Agata Liszka-Mularz

a.liszka.mularz@saternus.pl

+48 691 889 176

Piotr Kulczycki

p.kulczycki@saternus.pl

+48 501 366 476

Luiza Wojnar

l.wojnar@saternus.pl

+48 609 141 420

Luiza Wojnar

l.wojnar@saternus.pl

+48 609 141 420

Agata Liszka-Mularz

a.liszka.mularz@saternus.pl

+48 691 889 176

Marek Konieczko

m.konieczko@saternus.pl

+48 609 031 420

Luiza Wojnar

l.wojnar@saternus.pl

+48 609 141 420

Piotr Kulczycki

p.kulczycki@saternus.pl

+48 501 366 476

Agata Liszka-Mularz

a.liszka.mularz@saternus.pl

+48 691 889 176

Sylwia Barwiejuk

s.barwiejuk@saternus.pl

+48 518 675 331

Mateusz Maculewicz

m.maculewicz@saternus.pl

+48 501 091 813

Saternus

biuro@saternus.pl

+48 32 241 52 23 wew. 204

Sylwia Barwiejuk

s.barwiejuk@saternus.pl

+48 518 675 331

Mateusz Maculewicz

m.maculewicz@saternus.pl

+48 501 091 813

Sylwia Barwiejuk

s.barwiejuk@saternus.pl

+48 518 675 331

Piotr Kulczycki

p.kulczycki@saternus.pl

+48 501 366 476

Mateusz Maculewicz

m.maculewicz@saternus.pl

+48 501 091 813

Centrala i Biuro handlowe

Tel./Fax: 32 241 52 23 
E-mail: biuro@saternus.pl

Dział eksportu

Tel.: 32 241 52 23, wew. 200 
E-mail: export@saternus.pl

Dział montażu

Tel.: 32 241 52 23, wew. 112
E-mail: montaz@saternus.pl

Dział części zamiennych

Tel.: 32 241 52 23, wew. 122 / 123
E-mail: serwis@saternus.pl

Dział architektury

Tel.: 32 241 52 23, wew. 108 
E-mail: architekci@saternus.pl

Dział serwisu

Tel.: 32 241 52 23, wew. 122
E-mail: serwis@saternus.pl

Dział produkcji

Tel.: 32 241 52 23, wew. 209 
E-mail: produkcja@saternus.pl

Dział reklamacji

Tel.: 32 241 52 23, wew. 123
E-mail serwis@saternus.pl

Grupa Saternus S.A.

ul. Nowa 32
41-500 Chorzów
NIP: 627-273-25-13
REGON: 242961290
KRS:
0000773078

Social media

Odwiedź nas również w mediach społecznościowych

Zapisz się do newslettera

Formularz kontaktowy